В.Осипцов

Aug. 16th, 2017 12:09 pm

Abraham Hunter

Aug. 15th, 2017 08:58 pm
kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Коли я прийшов працювати в представництво шведської компанії, я там відповідав за продаж морського та енергетичного обладнання. І на той час я мав ідеалістичні уявлення про морську індустрію. Я вважав, що судновласник, напевно, якийсь старий морський вовк, якому пощастило розбагатіти, або нащадок такого вовка, що виріс під байки про далекі країни та шторми. У крайньому разі якийсь бізнесмен-купець, який все життя відправляв та отримував товари морем та сам не раз супроводжував вантаж.

Реальність виявилася така, що кінцеві судновласники - це бозна хто. Грецькі каламутні крутелики з сумнівним минулим, що гроші від морського бізнесу вкладають в розширення мережі казино, якісь гламурні кісо, що не вилізають з тусовок по всьому світу, і з однієї до іншої перелітають на приватних літаках, якісь припорошені неформали, що живуть в пустелі, відкривають в собі Будду, але не забувають дійти до пошти за чеком на чергову суму. Морські вовки вимерли кілька поколінь раніше, а якимсь внучатим племінничкам раптом впав на голову спадок у вигляді парочки балкерів, або просто фінансовий консультант порадив вкласти гроші саме в цю галузь.

Цікаво було переглядати застарілу літературу з аргументів, чому купувати саме наше обладнання, яке було розраховане саме на того судновласника, який знає, про що йдеться. Жодна порада не мала сенсу. Не розповідати ж гламурній кісо чи пустельному буддисту, скільки палива зекономить сепаратор "алкап" на відміну від конкуруючого. Та ще й дістанься цих персонажів...
Більш сучасні рекомендації адресувалися фінансовим компаніям, які власне й розпоряджалися активами судновласників. Але виявилося, що й це перестає працювати буквально на очах. За 90-ті роки такі компанії чітко вивели, що вони купують нове судно, відбивають гроші за рік, продають судно, замовляють наступне. Вся техніка на гарантії - бінго! Розповідай їм про економію на паливах та мастилах протягом 5-10 років. Угу...

А до чого це все. А власне до того, що тепер весь бізнес такий. І не тільки бізнес. Доброчинний сектор також. Хтось має психологічну особливість - відчуває, що повинен поділитися з ближнім. Віддає гроші в донорську організацію. Донорська організація роздає гранти громадським організаціям. Керівникам донорської організації потрібно мати кілька красивих прикладів в презентаціях, щоб в філантропа-спонсора серце заспокоїлося та захотілося ще дати та привести товариша. Якщо кілька проектів таких є, решта - просто тло, для того, щоб процес виглядав безперервним. А тут і громадськість, з якої комусь дійсно гроші на добрі справи потрібні, а комусь - просто з'їсти грант під модне гасло.

David Miller

Aug. 15th, 2017 02:29 pm
levkonoe: (Default)
[personal profile] levkonoe

Пресс-центр штаба АТО: за минувшие сутки 31 обстрел, 8 наших военных получили ранения

Кремль начал захват Беларуси?

Расстрел в "зеленом коридоре"  29 августа 2014 оккупанты в упор расстреляли выходящие по обещанному оккупантами зеленому коридору колонны сил АТО, убив по меньшей мере 366 человек и  429  ранив .    300 бойцов попали в плен. Русским Верить Нельзя

15 августа, с территории Украины выдворена российская журналистка телеканала «Россия 1» Тамара Нерсесьян, которая сняла тенденциозный сюжет о всеукраинский фестиваль «Бандерштат»:  журналистка называет «Бандершат» неонацистской, Бандеру - соратником Гитлера и организатором «зверских расправ» над поляками. Не обошлось в сюжете без упоминания о «карательные батальоны» на Донбассе и Мазепу- «предателя».

В Хорватии депутатов, поддерживающих Путина, лишили мандатов и выкинули из парламента

Эксперт, на которого ссылалась NYT: Не верю, что Украина поставляла двигатели КНДР. Эксперт по ракетам из Международного института стратегических исследований Майкл Эльман, на которого ссылалось расследование The New York Times говорит, что не утверждал о причастности украинских властей к поставке ракетных двигателей в КНДР :  Украина вряд ли поставляла ракетные двигатели для КНДР, скорее это делала Россия

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 92 (огляд)

В помощь порохоботу : что было бы...

Реальный валовый внутренний продукт (ВВП) Украины (с учетом сезонного фактора) во втором квартале вырос на 2,4% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.

За первые 7 месяцев 2017 года украинские авиакомпании увеличили пассажироперевозки на 37%

Украинский экспорт сельхозпродукции только в одну Канаду существенно вырос, только за первое полугодие 2017-го он превысил аналогичный показатель за весь прошлый 2016-й год. За полгода украинские порты "Черноморск" и "Южный" нарастили объёмы перевалки грузов

Из Тихой бухты  в Коктебеле  начали выжигать туристов

В Крыму закрыли очередной выход к морю,  вата начала возмущаться - приехали автоматчики. На вопрос людей:  “Почему установлен шлагбаум?”, был дан ответ: “ПОТОМУ!”.

А может и правильно закрыли... русские туристы сажают детей мочиться с пирса прямо на головы людей в море...

Уровень экономического развития Крыма ниже Конго и Вьетнама. Севастополь занимает последнюю строчку в списке самых бедных российских регионов (4264 долларов на душу). Уровень ВВП на душу населения в Украине составляет почти 8 тыс. долл.  За первое полугодие 2017 года смертность на оккупированном полуострове возросла на 11,6% в сравнении с аналогичным периодом 2016 года

Иконы Николая Второго помогают жителям Донбасса обороняться от «бандеровцев»

Ф.О.Н.Д. просимо вашої допомоги

Д.Козлов

Aug. 15th, 2017 11:56 am

Живєє всєх живьіх

Aug. 15th, 2017 10:22 am
kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Деніс Казанський згадав про використання проросійськими угрупуваннями на сході України домену .su (Soviet Union), який досі існує, хоча давно немає СРСР. Саме цей домен було створено у вересні 1990, тобто за 15 місяців до кінця СРСР.

Я поцікавився долею інших "історичних" доменів. З більшістю з них Інтернет корпорація з присвоєння імен та номерів ICANN розбиралася дуже швидко. Ледве рік пішов на ліквідацію доменів Німецької Демократичної Республіки та Народно-Демократичної Республіки Ємен після зникнення цих держав. Пару років - на Чехословаччину, хоча там було достатньо багато користувачів. Навіть на Югославію, де мав місце політичний спротив Сербії і найбільша на сьогодні з ліквідованих доменів кількість користувачів, пішло три роки. Через внутрішні процедурні складнощі ICANN довше ліквідовувалися домени перейменованих Заїру та Східного Тимору, 5-6 років.

Але .su живєє всєх живих (скоро буде 26 зайвих років) на прохання уряду РФ та "користувачів". Отже, ще один приклад браку волі дотримуватися власноруч встановлених правил з боку міжнародної організації, коли справа стосується РФ.
kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Щось перемкнуло, раптом згадав про порт-пункт Октябрьскій та його начальника Крапиву. Пошукав, приємно: тепер називається Ольвія. Справжня Ольвія дійсно неподалік. Взагалі, це був військовий порт. Росіяни використовували донедавна.

А пан Кропива помер практично рік тому у віці 67 років. Він в 1994 був у складі делегації від портів, мерій та вузлів зв'язку на конференції в Каламар'ї (Салоніки) в рамках програми TACIS. Грецька вже не була моїм хобі, я її забув, але хотів купити собі фундаментальну грецьку граматику. Місцеві перекладачки порадили мені книгарню, я відпросився в мера й пішов. А Крапива впав мені на хвіст, щоб я йому допоміг якісь прикраси купити в ювелірній крамниці. Допоміг звісно, англійською там ніхто не тямив, довелося на пальцях та каліченою грецькою. А потім з тієі книгарні заблукали, питалися в перехожих, а вони - ніхто англійською, але через одного - французькою. Отже, на фреллінському домовилися.

Він мене заповажав, видно було, але не був би радянським керівником, якби в розмові по ходу нашого променаду про чорноморську воєнно-морську інфраструктуру не тицьнув мені, що він, взагалі, генерал (Кучма директорів "нагородив" званнями), а я, мовляв, ніхто, людина цивільна. Воєнно-морська кафедра та звання лейтенанту запасу саме морське, а не якийсь портовий генерал - це для нього не аргумент. Я вже не кажу про мої 2 роки строкової, чого не впевнений, що мав Крапива в біографії, бо їхнє покоління переважно не служило, хто з вищою освітою.

Від нього я дізнався, що воєнна доктрина України будується на положенні, що потенційний противник - Румунія.
Отака була людина. Що він робив у 2010-2013 та з початком війни - не знаю, мої зв'язки з "історичною батьківщиною" вже майже ніякі.

http://korabelov.info/2016/06/10153
kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Антон Санченко нагадав про русифікацію шкіл на півдні. В Херсоні зберігалася в пізньому совку лише одна українська школа. А в моєму рідному Миколаєві останню таки закрили в середині 70-х. Власне у той час в обкомі партії за освіту відповідала місцева болгарка Тазарачева. Багато розповідали про її феєричний характер, як вона полюбляє знущатися з ректорів місцевих вишів.

Я з нею перетнувся раз в шкільні роки. Наш клас був черговим на тижні, коли Тазарачева вирішила відвідати нашу школу. Моя місія була чергувати в їдальні, що означало, що на уроки я трохи запізнювався - це була передбачена практика. В день візиту Тазарачевої директриса наказала всім розсмоктатися десь і взагалі не виходити в коридори. А мене це якось оминуло, і ось я виходжу з їдальні, а напроти - вхід до школи, струнко стоять завучки та директриса, і в дверях з'являється Сама! Вона одразу тицяє в мене пальцем і починає верещати, як скажена: Ааааааааааа!!!!!! Ееееееетааааааа штооооооооо такоооооооооооооооє!!!!!!!! Аааааааааааааааа!!! - начебто шматок лайна побачила, а не радянського школяра, до того ж далеко не з останніх. Мене директриса лагідно скерувала в напрямку коридору, мовляв, йди, йди, нічого страшного...

Потім Тазарачеву я зустрів вже, коли працював в міськвиконкомі, а вона очолювала міський чи обласний пенсійний фонд. Вона випросила в мера, щоб він прислав їй когось для дармових перекладів американцям, які сортували дітей-інвалідів, кого куди на лікування чи реабілітацію, та допомагали створити державний центр догляду за тими дітьми. Ну трохи допомогти тим американцям було явно корисніше для Всесвіту, ніж сидіти в кабінеті, тому жодних образ не маю. Тазарачева тоді виглядала як така собі лагідна, добра заможна бабуся, яка в старості відчула філантропічний потяг. Ми кілька разів навіть порозмовляли дуже душевно. Я їй не казав, що я і є те само "аааааа штооооо еееееттаааааа такооооооооє" тільки на 10 років старше.

В інтернеті знайшов, що вона той центр таки очолила, і попросили її звідти тільки в 2015-му у віці 78 років. Тепер їй має бути без місяця 80.

Достеменно не знаю, але можливо саме вона є провідником русифікації миколаївської області в 80-ті роки.

http://podrobnosti.mk.ua/2015/07/03/vmesto-tazarachevoy-novym-rukovoditelem-nikolaevskogo-centra-reabilitacii-detey-invalidov-naznachili-protezhe-vice-gubernatora-yanishevskoy.html

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1646565402060300&id=100001205690197&hc_location=ufi

Lu Dahua

Aug. 14th, 2017 06:11 pm
levkonoe: (украина)
[personal profile] levkonoe

Обстрелов меньше не становится: В АТО погиб один воин, 5 ранены , еще 6 получили боевые травмы, группировки боевиков продолжают открывать огонь по украинским позициям. Наибольшее количество обстрелов было на Луганском направлении.

бойцы ВСУ в ходе штурма разбили группу российских разведчиков и отобрали их “Урал”. Российские разведчики при поддержке боевиков активизировали активность диверсионных групп, атакуя позиции ВСУ под Донецком - в ходе одной из очередных атак группа из 12 террористов попыталась атаковать опорный пункт сил АТО, однако была разбита и скоропостижно отступила.

 ОБСЕ заявила о нарушениях отвода оружия: зафиксировала в оккупированном русскими террористами Луганске шесть зенитных ракетных комплексов.  ОБСЕ заметила, что боевики "ЛНР" готовятся сбивать самолеты ракетами .
Вооруженный боевик самопровозглашенной "ЛНР" угрожал автоматом членам мониторинговой миссии ОБСЕ. Инцидент произошел к югу от подконтрольной украинскому правительству Станицы Луганской, у позиций "ЛНР". Об этом говорится в отчете СММ

Украина и мир вчера
Украина и мир сегодня

Украинские волонтеры создали невидимый для прогрессивных систем слежения беспилотник

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 91 (огляд) 

 безвиз работает, и работает отлично!

советник Порошенко Бирюков:   Путину не надо на нас нападать, тратить силы, встревать в новые санкции, в отключение SWIFTа, в бесполетные зоны и все прочее. Ему надо через своих агентов влияния и наших идиотов вдолбить в голову - #всеп**децвсепропало

Россия проводит работу над усилением своего  участка границы, чтобы не допустить перехода на свою территорию боевиков «ДНР-ЛНР».

Портников: В Москве думают, как объяснить своим, что Донбасс – это больше не "русский мир"
Каждый россиянин, который, вместо того чтобы задуматься о спасении страны, дает советы украинцам или грузинам, за кого им голосовать и с кем дружить, - болен. И я не уверен, что все эти люди вообще излечимы 

А чего тут объяснять? просто денег нет.  Россия не заложила в бюджет деньги на содержание «ЛНР» и «ДНР»  (а ведь Донбасс кормил весь Евросоюз, если кто-то помнит)
Тем более, что власти «лнр» украли 70% гуманитарки от Красного Креста. 

россиянка на типичном русском языке с использованием понятных жителям новороссии, малороссии, «ДНР», «ЛНР» эпитетов популярно объясняет, насколько они нужны россиянам (осторожно, маты) - из-за "донбасран" на России закрываются больницы, школы и макдоналдсы!

В конце 2016 года объявили об обмене 25 на 50: мы отдаем 25 человек, а забираем 50 человек наших военных. В Минске было принято решение, "нормандская четверка" подтвердила. Была достигнута определенная договоренность, говорили даже, что до Рождества люди будут уже дома. Об этом заявляли серьезные люди, и все говорили, что Украина наконец-то договорилась с Россией. И тут появляется Надежда Савченко. Она в Минске встречается с Захарченко и Плотницким, и там появляется еще и Владимир Рубан.  что заявила Москва после этой встречи? Там сказали, что приехал ваш представитель из Украины, народный депутат, и заявил, что вопрос будет решать не в "нормандском формате", не в Минске, а непосредственно с теми, кто удерживает ваших людей. Поэтому в Москве было принято решение пока ничего не проводить, никаких обменов. Похоронили все надежды.

в Одессе сегодня прошел "Марш равенства", на который собралось около сотни участников. Нарушений правопорядка во время "Марша равенства" в Одессе не зафиксировано. Участники акции устроили так называемый "сидячий пикет". Они выкрикивали: "Одесса без гомофобии".

В Одессе побили мужчину за футболку с символикой СССР , что наверное, нехорошо и противозаконно, но лучше такие майки не надевать

В АП опровергли фейк, распространенный  Боровым, о срыве встречи президентов Украины и Литвы Петра Порошенко и Дали Грибаускайте. Бо найближчим часом зустрічі Порошенка та Грібаускайте не планувалося

ФСБ сможет запрашивать у сервисов псевдонимы пользователей, их настоящие имена, даты рождения, адреса, паспортные данные, телефоны, адреса электронной почты и IP-адреса. Также документ предусматривает хранение и передачу ФСБ текстовых сообщений, записей звонков, данных о платежах, местоположении и переданных пользователями файлах.

Сегодня вечером в столичной пиццерии ветеранов АТО Pizza Veterano пройдет благотворительный аукцион в поддержку украинских политзаключенных, которые содержатся на России.

Profile

hvylya: (Default)
hvylya

July 2016

S M T W T F S
     12
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Aug. 16th, 2017 01:07 pm
Powered by Dreamwidth Studios